No. 1

7:30 a.m. Matthew Anderson, Edina, Minn.; Drew Lethem, Camdenton, Mo.; Justin Ahasic, Sugar Grove, Ill.

7:39 a.m. Jay Woodson, Richmond, Va.; Kyle Morris, Scottsdale, Ariz.; Patrick Wilkes-Krier, Orlando, Fla.

7:48 a.m. Jerrett Hamilton, Richardson, Texas; Ramon Bescansa, Jacksonville, Fla.; Clayton Rask, Otsego, Minn.

7:57 a.m. Patrick Nagle, Fishers, Ind.; Eddie Brescher, Ponchatoula, La.; Bruno Buccolo, Oklahoma City

8:06 a.m. Santiago Rivas, Windermere, Fla.; Brian Carroll, Crystal Lake, Ill.; Jon Mansfield, Clearwater, Fla.

8:15 a.m. Jerry Friend (a), Miami; Robert Wilderspin, Atlanta, Ga.; Garrett Russell Merrell, Dallas, Tenn.

8:24 a.m. Addison White, Rogers, Ark.; Ryan Spears, Wichita, Kan.; Dalton Owens, Fayetteville, Ark.

8:33 a.m. Will Dodson, Dallas, Texas; Todd Pinneo, Fayetteville, Ark.; Jordan Massey, Panama City Beach, Fla.

8:42 a.m. Blake Finley, Celebration, Fla.; Jordan Payne, West Memphis, Ark.; Bradley Nipper, Springfield, Mo.

8:51 a.m. Oscar Alvarez, Weston, Fla.; Kevin Warrick, Valrico, Fla.; Colby Beckstrom, Colleyville, Texas.

9 a.m. Greg Vondrak, Corpus Christi, Texas; Erick Thorson, Scottsdale, Ariz.; Alan Smith, Newport Beach, Calif.

9:09 a.m. Brian Bennett, Springfield, Mo.; Justin Beck, Carl Junction, Mo.; Will Osborne, Wichita Falls, Texas.

12:30 p.m. Ryan Henry, Broken Arrow; Kyle Ellis, Senatobia, Miss.; Ian Rochester, Cordova, Tenn.

12:39 p.m. Brandon Brown, Shelbyville, Ky.; Garrett Jones, Rewey, Wis.; Yohann Benson, Harmony, Fla.

12:48 p.m. Tyler Leon, Oklahoma City; James Vargas, Miami, Fla.; Dan Olsen, Ponte Vedra Beach, Fla.

12:57 p.m. Chris Naegel, Chesterfield, Mo.; Rhein Gibson, Edmond; Phillip Pettitt Jr., Murfreesboro, Tenn.

1:06 p.m. Luke Bakke, Little Rock, Ark.; Jonathan Hodge, Strawberry Plains, Tenn; David Skinns, Atlanta, Ga.

1:15 p.m. Patrick Sullivan, Maumelle, Ark.; Ryan Quinn, Lincoln, Neb.; Kelly Sellers, Bartow, Fla.

1:24 p.m. Grant Downey, Sand Springs; Jeff Warden, Prairie Grove, Ark.; Greg McAuley, Cloverdale, B.C.

1:33 p.m. Dan Payton, Grimsby, Ont.; Ian Hessels, New Smyrna Beach, Fla.; B.C. Thibeaux, III, Lafayette, La.

1:42 p.m. William Lanier, Augusta, Ga.; Madalitso Muthiya, Albuquerque, N.M.; Ben Wood, St Louis, Mo.

1:51 p.m. Kevin Messer, Missouri City, Texas; Casey Threet (a), Grove; Charlie Waddell, Wilmette, Ill.

2 p.m. Miles Mosely, Cleveland, Tenn.; Chris Walker (a), Woodlands, Texas; Rob Willbanks, Dallas, Texas.

2:09 p.m. Andrew Pranger, St Louis, Mo.; Drew Laning, Little Rock, Ark.; Bobby West, Watertown, S.D.

2:18 p.m. Kenneth Cole Jr., Afton; Ben Silverman, Delray Beach, Fla.; Christopher Brown, Farmers Branch, Texas.

No. 10

7:30 a.m. Nick Rousey, Pensacola, Fla.; Chris Devlin, Birmingham, Ala.; Jeff Street, Charlotte, N.C.

7:39 a.m. Daniel Wax, Pacific Palisades, Calif.; Casey Crain, La Combe, La.; Kyle S. Moore, Lake Worth, Fla.;

7:48 a.m. Jeff Corr, Longwood, Fla.; Trent Leon, Dallas, Texas; Matthew Harmon, Grand Rapids, Mich.

7:57 a.m. Perry Moss, Shreveport, La.; J.P. Van der Walt, Plettenberg Bay, South Africa; Scott Tashie, Memphis, Tenn.

8:06 a.m. Jim Troy, Maitland, Fla.; Andy Pope, Glen Ellyn, Ill.; Michael Schachner, Libertyville, Ill.

8:15 a.m. Ryan Posey, Dallas, Texas; Robert Gwin, Montgomery, Texas; David Merkow, Scottsdale, Ariz.

8:24 a.m. Brad Marek, Arlington Heights, Ill.; Eric Atsma, Caledonia, Mich.; Brett Taunton, Hot Springs National Park, Ark.

8:33 a.m. Aaron Saromines, Mesa, Ariz.; Patrick Churchwell, Tulsa; Cameron Bishop, Wichita, Kan.

8:42 a.m. Justin Hueber, Fort Wayne, Ind.; Chase Baldwin, Ponte Vedra Beach, Fla.; Hamilton Wheeler, Bethany

8:51 a.m. Kevin Larsen, Santa Barbara, Calif.; Casey Yates, Fouke, Ark.; Kelly Manders, Silver Spring, Md.

9 a.m. Hugh Royer, Myrtle Beach, S.C.; Jace Moore, Keller, Texas; Immu Korvenmaa, Champions Gate, Fla.;

9:09 a.m. Jong Yoon, San Ramon, Calif.; Brock Mackenzie, Seattle, Wash.; Ryan Brooks, Tulsa

12:30 p.m. Ted Potter, Silver Springs, Fla.; Chip Deason, Lexington, S.C.; Chris Barron, Joelton, Tenn.

12:39 p.m. Shawn Stefani, Baytown, Texas; Matt Boyd, Sugar Land, Texas; David Miller, Daphne, La.

12:48 p.m. Scott Feaster, Columbia, S.C.; Christopher Gold, Haddonfield, N.J.; Robert Streb, Edmond

12:57 p.m. Michael Daniels, Auburn, Ala.; Todd Bailey, Spanish Fort, Ala.; Jonathan Moore, Champions Gate, Fla.

1:06 p.m. Mark Blakefield, Maysville, Ky.; Richard Swift, The Woodlands, Texas; Jon Oswalt, Auburn, Ala.

1:15 p.m. Parker LaBarge, St. Louis, Mo.; Adam Swope, Wesley Chapel, Fla.; Britt Pavelonis, Harrisburg, Ill.

1:24 p.m. Kyle Hammond, Windermere, Fla.; Marion Dantzler, Orangeburg, S.C.; David McKendrick, West Monroe, La.

1:33 p.m. Connie Pierce, Oklahoma; Jonathan Brand, Moody, Ala.; Stafford Gray, Oklahoma City

1:42 p.m. Jay Whitby, Wyoming, Del.; Daniel Licursi, Chandler, Ariz.; Kris Lim, Coral Springs, Fla.

1:51 p.m. Jarrod Barsamian, Ponte Vedra Beach, Fla.; Joe Cermak, Chicago, Ill.; Matt Johnston, Canada

2 p.m. Jack Newman, Des Moines, Iowa; John D. Lucas, Corpus Christi, Texas; Eric Gibbs, Bella Vista, Ark.

2:09 p.m. Tyler Rody, Spartanburg, S.C.; Craig Van Horn, Oklahoma City; Brian Thompson, Gilroy, Calif.