NOTE: This is a schedule of games at each of the four gymnasiums that will be used for the Northeastern A&M High School Tournament.

Brackets also can be found at www.neo.edu.

NEO Fieldhouse (COL)

Thursday

1:30 p.m., Game 2, Watts vs. Foyil, Girls’ Blue; 3 p.m., Game 4, Welch vs. White Oak, Girls’ Blue; 4:30 p.m., Game 17, Springfield (Mo.) Central vs. Fayetteville (Ark.) Christian, Boys’ Gold; 6 p.m., Game 16, Wyandotte vs. Roland JV, Boys’ Gold; 7:30 p.m., Game 10, Grove vs. Guthrie, Girls’ Round Robin.

Friday

1:30 p.m., Game 34, Bluejacket-Watts loser vs. Diamond-White Oak loser, Boys’ Blue; 3 p.m., Game 38, Springfield Central-Fayetteville Christian loser vs. Fairland-Wright Christian loser, Boys’ Gold; 4:30 p.m., Game 26, Wyandotte-Wright Christian winner vs. Lincoln Christian-St. Louis Christian winner, Girls’ Gold; 6 p.m., Game 35, St. Louis Christian-Riverview Christian winner vs. Wyandotte-Roland JV winner, Boys’ Gold; 7:30 p.m., Game 39, Welch vs. Tulsa Lincoln Christian, Boys’ Round Robin.

Saturday

Noon, Game 44, Girls’ Gold third-place game; 3 p.m., Game 41, Girls’ Blue championship game; 4:30 p.m, Game 47, Boys’ Blue championship game; 6 p.m., Game 46, Grove vs. Roland, Girls’ Round Robin; 7:30 p.m., Game 52, Miami vs. Welch, Boys’ Round Robin.

NEO Student Activity Center (SAC)

Thursday

1:30 p.m., Game 14, Diamond, Mo. vs. White Oak, Boys’ Blue; 3 p.m, Game 7, Wyandotte vs. Tulsa Wright Christian, Girls’ Gold; 4:30 p.m., Game 8, Tulsa Lincoln Christian vs. St. Louis Christian, Girls’ Gold; 6 p.m., Game 9, Durant vs. Roland, Girls’ Round Robin; 7:30 p.m., Game 19, Welch vs. Roland, Boys’ Round Robin.

Friday

1:30 p.m, Game 27, Miami-Chetopa loser vs. Roland JV-Afton loser, Girls’ Gold; 3 p.m., Game 33, Afton-Foyil loser vs. Chetopa-Tyro loser, Boys’ Blue; 4:30 p.m., Game 31, Afton-Foyil winner vs. Chetopa-Tyro winner, Boys’ Blue; 6 p.m., Game 30, Guthrie vs. Roland, Girls’ Round Robin; 7:30 p.m., Game 29, Grove vs. Durant, Girls’ Round Robin.

Saturday

Noon, Game 42, Girls’ Blue third-place game; 1:30 p.m., Game 48, Boys’ Blue third-place game; 3 p.m., Game 45, Guthrie vs. Durant, Girls’ Round Robin; 6 p.m., Game 43, Girls’ Gold championship game; 7:30 p.m., Game 51, Roland vs. Tulsa Lincoln Christian, Boys’ Round Robin.

Miami Activity Center (MAC)

Thursday

1:30 p.m., Game 1, Fairland vs. Tyro (Kan.) Christian, Girls’ Blue; 3 p.m., Game 13, Bluejacket vs. Watts, Boys’ Blue; 4:30 p.m., Game 3, Bluejacket vs. Grove JV, Girls’ Blue; 6 p.m., Game 5, Miami vs. Chetopa, Kan., Girls’ Gold; 7:30 p.m., Game 20, Miami vs. Tulsa Lincoln Christian, Boys’ Round Robin.

Friday

1:30 p.m., Game 37, St. Louis Christian-Riverview Christian loser vs. Wyandotte-Roland JV loser, Boys’ Gold; 3 p.m., Game 24, Bluejacket-Grove JV loser vs. Welch-White Oak loser, Girls’ Blue; 4:30 p.m., Game 21, Fairland-Tyro Christian winner vs. Watts-Foyil winner, Girls’ Blue; 6 p.m., Game 25, Miami-Chetopa winner vs. Roland JV-Afton winner, Girls’ Gold; 7:30 p.m., Game 40, Miami vs. Roland, Boys’ Round Robin.

Civic Center (CC)

Thursday

1:30 p.m., Game 12, Chetopa, Kan. vs. Tyro (Kan.) Christian, Boys’ Blue; 3 p.m., Game 6, Roland JV vs. Afton, Girls’ Gold; 4:30 p.m., Game 11, Afton vs. Foyil, Boys’ Blue; 6 p.m., Game 18, Fairland vs. Tulsa Wright Christian, Boys’ Gold; 7:30 p.m., Game 15, St. Louis (Mo.) Christian vs. Riverview (Mo.) Christian, Boys’ Gold;

Friday

1:30 p.m, Game 23, Fairland-Tyro Christian loser vs. Watts-Foyil loser, Girls’ Blue; 3 p.m., Game 28, Wyandotte-Wright Christian loser vs. Lincoln Christian-St. Louis Christian loser, Girls’ Gold; 4:30 p.m., Game 22, Bluejacket-Grove JV winner vs. Welch-White Oak winner, Girls’ Blue; 6 p.m., Game 32, Bluejacket-Watts winner vs. Diamond-White Oak winner, Boys’ Blue; 7:30 p.m., Game 36, Springfield Central-Fayetteville Christian winner vs. Fairland-Wright Christian winner, Boys’ Gold.