Morning

Tee No. 1

8 a.m. Andrew Douthit, Frisco, Texas; Brian Mills, Fort Worth, Texas

8:10 a.m. Cole Moreland, Austin, Texas; Matt Boyd, Sugar Land, Texas; Cole Howard, Burleson, Texas.

8:20 a.m. Taylor Artman, Norman; Scott Kelly, Austin, Texas; Tom Moore, San Antonio, Texas.

8:30 a.m. Ryan Myers, Flint, Texas; Robbe Trout, Sanger, Texas; J.R. Hurley, Norman.

8:40 a.m. Matthew Stephens, Mont Belvieu, Texas; Cameron Bishop, Tulsa; Tyler Sheppard, Fort Worth, Texas.

8:50 a.m. Neal Ajubita, Metairie, La.; Brian Dwyer, Southlake, Texas; Matthew McKown, Fort Smith, Ark.

9 a.m. Rob Hudson, Fayetteville, Ark.; Case Cochran, Dallas, Texas; Daniel McGurk, The Woodlands, Texas.

9:10 a.m. Chad Saladin, Rolla, Mo.; James Marshall, Fayetteville, Ark; Derek Tolan, Highlands Ranch, Colo.

9:20 a.m. Ahmad Alam, Houston, Texas; Brett Taunton, El Dorado, Ark.; Chad Walker (AM), Miami.

No. 10 tee

8 a.m. Stephen Carney, Tulsa; Justin Kaplan, Houston, Texas; 8:10 a.m. Chris Walling, Lake Charles, La.

8:10 a.m. Blake Redmond, Sugar Land, Texas; Chris Walker, The Woodlands, Texas

8:20 a.m. Vilhelm Bogstrand, Edmond; Sam Powell, Tulsa; Eric Adler, Houston, Texas.

8:30 a.m. Brian Scherer, Midland, Texas; Ryan Dagerman, Dallas, Texas; Jordan McLaurin, Ironton, Mo.

8:40 a.m. John Darden, Frisco, Texas; Jack Shores, Corpus Christi, Texas; Thomas Garza, Fair Oaks Ranch, Texas

8:50 a.m. Dillon Rust, Edmond; Alexander Gutesha, Greenwood Village, Colo.; Kevin Penner, Las Vegas, Nev.

9 a.m. Rika Batibasaga, Brookwater; Drew Stoltz, Scottsdale, Ariz.; Andrew Buckle, Scottsdale, Ariz.

9:10 a.m. Greg Mason, Jenks; Rodney Hamblin, Phoenix, Ariz.; Cameron Meyers, Edmond.

9:20 a.m. Max Glasson, Stillwater; Brian Bruce, El Dorado Springs, Mo.; Nate Neel (AM), Miami.

Afternoon

Tee No. 1

12:30 p.m. Daniel Hoff, Lake Kiowa, Texas; Derek Smith, Rogers, Ark.

12:40 p.m. Casey Clendenon, Houston, Texas; Matt Fast, Canton, Miss.

12:50 p.m. Bobby Massa, Tyler, Texas; Mark Walker, Hurst, Texas; Dustin Morris, Crosby, Texas.

1 p.m. Garrett Driver, Humble, Texas; Randy Lowry, Spring, Texas; Andrew Noto, Luling, La.

1:10 p.m. Wes Worster, Arlington, Texas; Alex Moon, Dallas, Texas; Michael Nicoletti, Dos Palos, Calif.

1:20 p.m. Seth Dufrene, Lafayette, La.; Andrew Green, Edmond; Jeremy Freedman, Dallas, Texas;

1:30 p.m. William Kropp, Edmond; Ryan Smith, Orlinda, Tenn.; Ben Hargis, Amarillo, Texas.

1:40 p.m. Shawn Jasper, Marthasville, Mo.; Chris Naegel, Chesterfield, Mo.; Jonathan Randolph, Brandon, Miss.

1:50 p.m. Ben Klaus, Edmond; Eric Gibbs, Bella Vista, Ark.; Bo Sarratt, Gentry, Ark.

2 p.m. Brandon Cauldwell, Ozark, Mo.; Hunter Sparks, Oklahoma City; Payne Gniewek (AM), Austin, Texas.

Tee No. 10 

12:30 p.m. Christopher E. Brown, Trophy Club, Texas; Zack Reeves, Arlington, Texas.

12:40 p.m. John Kimbell, San Antonio, Texas; Chad Ginn, Gulfport, Miss.; Ryan Baca, Sugar Land, Texas.

12:50 p.m. Matthew Vela, San Antonio, Texas; Lance Lopez, Richmond, Texas; Michael Whitehead, Houston, Texas.

1 p.m. Cyril Bouniol, Westworth Village, Texas; Bill Allcorn, Waco, Texas; Blake Trimble, Houston, Texas.

1:10 p.m. Zechariah Potter, Wichita, Kan.; Chris Brown, Garland, Texas; Jared Vela, Pasadena, Texas.

1:20 p.m. Jared Paul, Mulvane, Kan.; Mark Pillen, Richmond, Texas; David Petry, San Antonio, Texas.

1:30 p.m. Sean Frost, Dallas, Texas; Adam Tannehill, Wichita, Kan.; Austin Bowman, Pryor.

1:40 p.m. Jordan Russell, Bryan, Texas; Jason Meece, Ardmore; Travis Wadkins, Dallas, Texas.

1:50 p.m. Harold Herring, Austin, Texas; Jeff Warden, Mount Ida, Ark.; Gregor Main, Danville, Calif.

2 p.m. Joe Ramos, Austin, Texas; Jackson Ogle, Edmond; Drew Greenwood (AM), Hot Springs, Ark.